Llist@ de Correu

President
Francesc Faiges
president@cambratortosa.com

Director – Gerent
Francesc Minguell
fminguell@cambratortosa.com

Secretari General Accidental
J. Pau Gisbert
secretari@cambratortosa.com

Vicesecretari
Francesc Julve Falcó
fjulve@cambratortosa.com

Àrea Internacional
Francesc Minguell
internacional@cambratortosa.com

Àrea Internacional jurídic
Marta Torrents
internacionaljuridico@cambratortosa.com

Àrea de Comerç Interior, Turisme, Formació i Protocol
Carme Canalda
ccanalda@cambratortosa.com

Àrea d’Administració i Finances
Manoli Ferrer
mferrer@cambratortosa.com

Auxiliar Tècnic Àrees
Eva Montagut
emontagut@cambratortosa.com

Auxiliar Tècnic Àrea d’Administració i Finances/OGE
Stephane Vacheresse
oge@cambratortosa.com
tortosa@cambratortosa.com

Comunicació i Premsa
Eduard Prats
premsa@cambratortosa.com

Tècnica PICE
Maria Rodriguez
pice@cambratortosa.com

Tècnic PICE
Toni López
pice1@cambratortosa.com

Màrqueting i Suport Comerç
Raquel Mendoza
rmendoza@cambratortosa.com

Tècnic Suport Internacional
David Pascualena
dpascualena@cambratortosa.com

Responsable de la Oficina AceleraPyme
Adrià Montoro
amontoro@cambratortosa.com

Tècnic Innovació i Sostenibilitat
Jordi Cladelles
jcladelles@cambratortosa.com